! UWAGA !

Prosimy o podawanie prawidłowych i aktualnych danych kontaktowych, czyli numeru telefonu komórkowego (!!!) i e-maila - ułatwi to monitorowanie i odbiór przesyłek!

Prosimy nie wybierać opcji wysyłki paczkomat InPost dla kierownic o długości większej niż 640 mm, amortyzatorów, ram, kół, obręczy - z wiadomych względów nie da się zrealizować takiej opcji dostawy, pracujemy nad dostosowaniem oferowanych form wysyłki do gabarytów produktu.


O firmie

rowerowyraj.pl - jesteśmy młodą, dynamiczną firmą, zajmujemy się sprzedażą części i akcesoriów rowerowych. Posiadamy duże doświadczenie w e-handlu, przeprowadziliśmy kilkadziesiąt tysięcy udanych transakcji, zyskując grono zadowolonych klientów. Dołącz do nich!

Właścicielem sklepu internetowego rowerowyraj.pl jest firma VERITECH CONSULTING OLAF WACOWSKI. Firma powstała w 2006 roku jako efekt sportowych pasji właściciela. Celem było stworzenie sklepu z szerokim asortymentem części i akcesoriów rowerowych w atrakcyjnych cenach i najwyższą jakością obsługi. Przy tworzeniu sklepu, przyświecało nam hasło: PO PROSTU LEPIEJ!

I tak zostało do dziś, dotyczy to całej idei sklepu: towarów, cen, obsługi, wysyłki, itd. Stale zmieniamy się na lepsze!

O sklepie internetowym:

Nowa, aktualna odsłona sklepu internetowego rowerowyraj.pl wystartowała 01.03.2016. Liczymy, że się Wam podoba! Główne atuty nowego projektu to: prostota, intuicyjność, nowoczesność.

W tej chwili prowadzimy sprzedaż przez sklep www, a także przez portale aukcyjne i inne strony ogłoszeniowe. Jednak to sklep internetowy jest dla nas najważniejszy! Docelowo ma to być jedyny kanał sprzedaży. Klientów sklepu internetowego możemy zapewnić, że właśnie tu znajdą:

- największy asortyment

- najlepsze ceny

- akcje promocyjne

- blog informacyjny

Zapraszamy do zakupów!

 

 

 

 

 

''Dziwne'' opinie z sieci:

 

Kilka zdań komentarza odnośnie opinii w ''serwisie'' opineo.pl.

Opinie te odnoszą się do INNEGO sklepu: rowerowyraj.COM.PL /inne rozszerzenie, dziś /20.02.2020/ ta strona nie funkcjonuje; nigdy nie byłem jej właścicielem/.

W ''serwisie'' opineo.pl NIE MA negatywnych opinii na temat mojego sklepu /rowerowyraj.PL/.

''Serwis'' opineo.pl ma wadliwą wyszukiwarkę, która nie różnicuje rozszerzeń /-pl, -com, -com.pl, itd./.

Na moje uwagi otrzymałem odpowiedź:

Szanowny Panie,
Dziękujemy za przesłane wskazówki. 
W chwili obecnej podstrona Państwa sklepu rowerowyraj.pl nie jest dostępna. 

Wystarczy wejść na ich stronę by sprawdzić, że ta odpowiedź jest nieprawdziwa /po wpisaniu nazwy mojego sklepu pojawiają się opinie innego sklepu.../.

Działam POZYTYWNIE, odpowiadam wyłącznie za transakcje zawarte przez stronę ROWEROWYRAJ.pl.

Uważajcie na podróbki... Jest jeden, oryginalny ROWEROWYRAJ.pl!

Olaf Wacowski

Śledź nas na Facebooku