! UWAGA !

Prosimy o podawanie prawidłowych i aktualnych danych kontaktowych, czyli numeru telefonu komórkowego (!!!) i e-maila - ułatwi to monitorowanie i odbiór przesyłek!

Prosimy nie wybierać opcji wysyłki paczkomat InPost dla kierownic o długości większej niż 640 mm, amortyzatorów, ram, kół, obręczy - z wiadomych względów nie da się zrealizować takiej opcji dostawy, pracujemy nad dostosowaniem oferowanych form wysyłki do gabarytów produktu.


Wszystkie bestsellery

Najnowsze wpisy na Blogu

Nowe produkty

Aktywne filtry

Marka: Shimano

Kaseta Shimano 10 CS-LG300-10 11-39 LINKGLIDE

Recenzje: 0
Najważniejsze cechy kaset LINKGLIDE: * płynna i precyzyjna zmiana przełożeń oraz długotrwała wydajność pedałowania* zoptymalizowana konstrukcja ramp* wytrzymałe zęby kasety są odporne na uszkodzenia podczas zmiany przełożeń i jazdy z wysokim momentem obrotowym UWAGA! Kaseta LINKGLIDE przewidziana jest do współpracy z komponentami /manetka, przerzutka,...
Cena 141,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Marka: MOTUL

Olej do łańcucha MOTUL LUBE DRY suche warunki 100 ml

Recenzje: 0
Motul - legenda motoryzacji, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Motul, istniejący od 170 lat, to nie tylko znana i ceniona marka w świecie motoryzacji, lecz także źródło ogromnej wiedzy i doświadczenia. Teraz ta wiedza została przeniesiona na grunt rowerowy, gdzie tworzy produkty dedykowane pasjonatom dwóch kółek - od czyszczenia i odtłuszczania...
Cena 35,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Marka: Shimano

Manetka PRAWA Shimano SL-T6000 10S DEORE /OZ/

Recenzje: 0
Produkt z opakowania zbiorczego /OZ/. Dźwignia przerzutki SHIMANO DEORE SL-T6000 zapewnia wszystkim entuzjastom trekkingu lekką i szybką zmianę przełożeń. Dźwignia SL-T6000-R RAPIDFIRE PLUS jest przystosowana do szybkich zmian przełożeń, dzięki czemu rowerzyści mogą zmienić trzy przełożenia jednym ruchem.
Cena 59,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku