!!! UWAGA !!!


W dniach: 13.07.24 - 28.07.24 - URLOP !!!


Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane od 29.07.24 (!!!).


! UWAGA !

Prosimy o podawanie prawidłowych i aktualnych danych kontaktowych, czyli numeru telefonu komórkowego (!!!) i e-maila - ułatwi to monitorowanie i odbiór przesyłek!

Prosimy nie wybierać opcji wysyłki paczkomat InPost dla kierownic o długości większej niż 640 mm, amortyzatorów, ram, kół, obręczy - z wiadomych względów nie da się zrealizować takiej opcji dostawy, pracujemy nad dostosowaniem oferowanych form wysyłki do gabarytów produktu.


Wszystkie bestsellery

Najnowsze wpisy na Blogu

Lista produktów marki Shimano

SHIMANO - marka godna zaufania

SHIMANO to największy na świecie producent części rowerowych. Firma założona w 1921 roku w Japonii. Od tamtego czasu produkty SHIMANO stały się symbolem jakości i niezawodności, wykorzystują najnowsze, niejednokrotnie pionierskie technologie, są używane zarówno przez zawodowców jak i tych, dla których rower to sposób na spędzenie wolnego czasu, część stylu życia, czy też po prostu środek transportu.

W naszym sklepie do nabycia głównie części zużywające się /zębatki, łańcuchy, klocki hamulcowe, itd./, a także części rowerowe popularnych grup MTB i szosowych. Ponad 300 pozycji w bieżącej ofercie sklepu. O liczbie produktów w ofercie Shimano dyskutują najstarsi Japończycy, my sprowadzimy je na Twoje indywidualne zamówienie, w atrakcyjnej cenie. Sprawdź nas!

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku