! UWAGA !

Prosimy o podawanie prawidłowych i aktualnych danych kontaktowych, czyli numeru telefonu komórkowego (!!!) i e-maila - ułatwi to monitorowanie i odbiór przesyłek!

Prosimy nie wybierać opcji wysyłki paczkomat InPost dla kierownic o długości większej niż 640 mm, amortyzatorów, ram, kół, obręczy - z wiadomych względów nie da się zrealizować takiej opcji dostawy, pracujemy nad dostosowaniem oferowanych form wysyłki do gabarytów produktu.


Wszystkie bestsellery

Najnowsze wpisy na Blogu

Aktywne filtry

Marka: PRO

Klucz PRO MINITOOL 15 funkcji

Recenzje: 0
PRO wspiera rowerzystów jak nigdy dotychczas. Daje możliwości, które znaczą wiele, gdy starasz się dopaść linii mety, gdy mierzysz się z wymagającą trasą lub gdy nachylenie zbocza, któremu masz stawić czoła, przypomina pionową ścianę. PRO - świetny sprzęt o wyjątkowym wyglądzie.
Cena 64,88 zł
Więcej
W magazynie

Marka: MOTUL

Olej do łańcucha MOTUL LUBE DRY suche warunki 100 ml

Recenzje: 0
Motul - legenda motoryzacji, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Motul, istniejący od 170 lat, to nie tylko znana i ceniona marka w świecie motoryzacji, lecz także źródło ogromnej wiedzy i doświadczenia. Teraz ta wiedza została przeniesiona na grunt rowerowy, gdzie tworzy produkty dedykowane pasjonatom dwóch kółek - od czyszczenia i odtłuszczania...
Cena 35,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku